Kontaktujte nás: +420 737 150 089 | klara.tillerova@seznam.cz

Metoda access consiousness

Změna skrze otázky

Access se dá přirovnat k jiným metodám. Klíčovým elementem je například pokládání otázek.  "Klientovi" není nabízeno určité nastavení mysli, ale jsou mu otevřeny nové perspektivy skrze otázky. Rozdíl je v tom, že používání otázek metodou Access je hravé, takže lidé jsou schopni se je sami naučit pro každodenní využití a nepotřebují terapeuta. Otevírá to nové a jednoduché možnosti pro každého, bez nutnosti kontaktovat někoho, kdo by jim pomohl. A to je jedním z cílů Access. Jde o svobodu rozhodnout se sám za sebe a možnost starat se sám o sebe způsobem, který vás baví místo toho, abyste se cítili špatně, protože potřebujete pomoct.

Otázky slouží ke  změně perspektivy. Cílem je představit nový proces myšlení, kdy se vcítíme do druhých tak, aby byla vyvolána změna.

Access Bars ®

Barsy používají podobnou myšlenku jako kraniosakrální terapie nebo metodu Jin Shin Jyutsu – asijská akupresura. Jde o stejný princip, kde jemnými doteky aktivujete jednotlivé energie a uvolňujete bloky tak, aby mohla proudit energie. Tyto body, kterých se jemně dotýkáte, vytváří hlubokou relaxaci – efekt, který je žádoucí, např. u autogenního tréninku. Odpočinuté vědomí je lepší než myšlení a odpočaté tělo může lépe zvládnout každodenní výzvy.

Aktivují se pozitivní změny, které chceme. Např. hojnost, zdraví, práce, peníze, sebeláska, radost, hubnutí, pochvala, nadšení, volnost …

Zakladatel této metody je Gary Douglas, který byl inspirován k pojmenování a výběru 32 bodů na hlavě (Bars). Každý bod zodpovídá za určitou oblast života (peníze, zdraví, kontrola, sexualita, radost, kreativita, aj.).

Systematickým spouštěním (Access) bodů se kvantově odstraňují i hluboko uložené bloky z minulosti a další negativní energie, které nás brzdí v prožívání šťastného a spokojeného života v radosti a lehkosti.

Jaké jsou účinky ACCESS BARS®?

 • Odstranění bolestí různých částí těla
 • Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
 • Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
 • Uvolnění stresu a napětí
 • Pomoc při obtížných životních situacích
 • Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie
 • Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie
 • Snížení hyperaktivity u dětí
 • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni
 • Vhodná pro autisty a lidi s Alzheimerovou chorobou

Zkušenost s terapií Access Bars® může být pro každého různá. Nejhorší, co se může stát po Bars® je to, že se cítíte uvolněně, jako kdybyste absolvovali nejlepší masáž v životě a to nejlepší, co se může stát je, že se váš život změní. Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness tvrdí však s úsměvem na tváři opak: „To nejlepší, co se vám může stát je to, že jste měli super masáž a to nejhorší je, že se vám od základu změní život“. Jakmile se jednou Bars® spustí, pokračují v uvolňování uvízlé energie jednou pro vždy, ale po každém opakování této terapie je efekt dynamičtější.

Jak sezení probíhá?

Sezení nebo spíš ležení probíhá ideálně vleže, v klidu. Já přikládám svoje ruce postupně na specifické body na hlavě a skrze moje ruce, srdeční a korunní čakru nechávám proudit energie, které jsou dále universem transformovány.

Výsledkem je celkové léčení fyzického, psychického, duševního i duchovního stavu člověka. Je možné nevkládat do sezení žádný specifický záměr a naše vnitřní inteligence začne harmonizovat celkový stav podle vnitřních priorit. Nebo se naopak lze zaměřit na konkrétní situaci či téma a urychlit tak jeho energetické vyrovnání.

 Sezení trvá individuálně cca 1 – 1,5 hodiny, někdy i déle. Ovšem délka terapie nijak nesouvisí j její kvalitou či celkovými účinky. Věřte, že vždycky je všechno přesně tak, jak má být.

Cena sezení?

Cena jednoho sezení ..........................1 100,- Kč

Balíček 3 sezení ..................................2 800,- Kč

Energetický Facelift ®

Access Energetický Facelift™ je úžasný proces, který dokáže vyhladit vrásky, omladit tvář  – zvrátit vzhled stárnutí bez operace, injekcí, peelingu anebo jiných procesů/procedur! Access Energetický Facelift™ je mnohem víc než kosmetický. Tato technika může vytvářet podobné účinky v celém těle. A krom toho nebudete mít potřebu se hodnotit a dívat se přes kritický filtr na vlastní tělo.

Zajímavý fakt: Na rozdíl od botoxu, o němž nedávný vědecký výzkum prokázal, že brání výrazu radosti a emocí, Energetický Face Lift naopak ukazuje radost a hravé, energické fungování těla!

Jakých výsledků je možno dosáhnout po sezení Access Energetický Facelift®?

 • lidé jsou mnohem uvolněnější jak ve vzhledu (stažení obličeje, rýhy), tak v chování
 • více zářivý a mladší výraz tváře
 • méně viditelné vrásky, rýhy na obličeji, otoky a kruhy pod očima
 • hladší, čistší, pevnější kůži na dekoltu, krku a obličeji
 • sníženou pigmentaci
 • může se zastavit plešatění
 • zlepšuje se vidění do dálky
 • znatelně se zlepší duševní pohoda člověka

 Access Energetický Facelift  je vhodný pro ženy a muže všech věkových kategorií a funguje v souladu s dalšími postupy. Výsledky jsou zcela bez rizika a každým následným sezením se zvyšují.

Cena sezení Access?

Cena jednoho sezení.......................1 300,- Kč

Balíček 3 sezení .............................3 000,- Kč